Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільради

Дата: 27.08.2021 10:42

Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільради

У четвер, 26 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, його заступника з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, доповідачів по питанням порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради.

На порядок денний було винесено одинадцять важливих питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади, захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери. Всі питання виносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради.

Після детального обговорення членами виконавчого комітету  було одноголосно підтримано ряд розглянутих питань.

За інформацією

Новобілоуської об’єднаної територіальної громади