Відділ освіти Новобілоуської сільської ради повідомляє.

Дата: 20.08.2021 09:42

ОГОЛОШЕННЯ

18 серпня 2021 року у Новобілоуському будинку культури відбувся конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області – Редьківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

За результатом проведення конкурсу конкурсна комісія вирішила:

•  Переможцем конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області – Редьківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області оголосити Баленко Віту Вітіліївну.