Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2021 05:00

Щиро вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Шановні мешканці Новобілоуської територіальної громади, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Державний прапор є символом свободи й незалежності, слави та відродження України. В усі часи він був священним. Із ним ішли в бій, за нього віддавали життя. Під рідним прапором український народ утвердив свою віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Повага до прапора — це повага до свого народу, його коріння, звичаїв і традицій.

День Державного Прапора є святом усіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, який пройшов довгий героїчний, а часом і трагічний шлях. За роки становлення України наш жовто-блакитний стяг став відомий у всьому світі. І нині від кожного з нас залежить, щоб це визнання й надалі зміцнювалося. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Давайте продовжувати наші добрі справи і примножувати ними авторитет і могутність нашої країни.

У цей святковий день бажаємо всім миру, міцного здоров’я, успіхів у здійсненні великих справ, щастя, любові та взаємної шани!

З повагою, сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров, виконавчий комітет та депутатський корпус