Вітаємо з Днем пасічника!

Дата: 19.08.2021 10:37

Вітаємо з Днем пасічника!

Шановні пасічники, старанні професіонали своєї справи, щиросердно вітаємо вас із вашим професійним святом — Днем пасічника!

Тільки вам і вашим родинам відомо, яка це важка і кропітка праця — робота з бджолами. Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Нехай ваша праця на пасіці радує вас високими досягненнями та прекрасними результатами. Бажаємо, щоб ваша робота була щедро винагороджена долею, щоб на столі завжди був мед, який символізує благополуччя і здоров’я. Нехай ваші труди радують щедрим медовим врожаєм і веселим дзижчанням, приємним для душі і серця. Миру, добра, міцного здоров’я, світлої долі та багатих медозборів на радість людям.

З повагою, сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та  депутатський корпус