Відбулося засідання постійних комісій сільської ради

Дата: 12.08.2021 15:37

Відбулося засідання постійних комісій сільської ради

У середу, 11 серпня, відбулося спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємства, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, а також із питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці та соціальної політики.

На порядок денний було винесено 40 питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Новобілоуської сільської ради. Робота розпочалася з обговорення ряду програм, які планується затвердити, щоб громада мала можливість ефективно розвиватися. Кожна розроблена програма була детально та обґрунтовано роз’яснена. Після обговорення депутатами одноголосно було підтримано всі розглянуті питання та прийнято рішення — рекомендувати сільській раді на сесії затвердити запропоновані проєкти,  як рішення ради.

У роботі комісії взяли участь голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, секретар сiльської ради Світлана Стопичева, доповідачі з питань порядку денного та працівники виконавчого апарату сільської ради.

За інформацією Новобілоуської сільської ради

Чернігівського району Чернігівської області