Вітаємо з Днем будівельника!

Дата: 08.08.2021 13:00

Шановні наші будівельники, щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем будівельника! Ваше покликання — творити, дарувати мешканцям громади затишок, зручності та комфорт. Завдяки вам наші житлові і громадські будівлі отримують нове життя, стають гарнішими та комфортнішими; розбудовується громада, стають кращими та ошатнішими вулиці. Ви робите неоціненний вклад у розвиток рідного краю. Ваша важка праця заслуговує на повагу. І ми віримо, що своєю щоденною роботою ви зможете досягти ще більших результатів.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, достатку, стабільності та миру. Сміливих рішень, креативних ідей, гідної оплати праці та гарних по життю людей.

З повагою, виконавчий комітет, депутатський корпус та сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров