Дата: 05.08.2021 09:13

ОГОЛОШЕННЯ

4 серпня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти – Редьківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Перевіривши подані документи щодо відповідності установленим вимогам, конкурсна комісія вирішила допустити до участі у конкурсі кандидатів Баленко Віту Віталіївну та Свириденка Сергія Яковича.