Новобілоуська громада
Чернігівська область, Чернігівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відділ освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області повідомляє

Дата: 02.07.2021 10:48
Кількість переглядів: 1289

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Редьківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1. Найменування та місце знаходження закладу.

Редьківський навчально-виховного комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

вул. Процька, б. 8, с. Редьківка, Чернігівський район, Чернігівська область, 15518

 1. Найменування посади та умови оплати праці.

Директор закладу загальної середньої освіти.

 

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»

 

 1. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа:

 • яка є громадянином України;
 • вільно володіє державною мовою;
 • має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
 • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти);
 • організаторські здібності;
 • стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
 • пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти.

 

 1. Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі у конкурсі.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
 • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копія паспорта громадянина України;
 • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 • довідка про відсутність судимості;
 • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Прийом документів здійснюється відділом освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області з 05 липня по 30 липня 2021 року включно до 17:00 за адресою: вул. Гастелло, б. 11А, с. Старий Білоус, Чернігівського району Чернігівської області, 15504.

 

 1. Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість.

Конкурс відбудеться 18 серпня 2021 року у приміщенні Будинку культури Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за адресою: вул. Троїцька, б.7, с. Новий Білоус, Чернігівського району Чернігівської області, 15501.

Конкурс складається з таких етапів:

1) Подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам.

2) Перевірка конкурсною комісією поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам протягом п’яти робочих днів з дня завершення подання документів;

3) Рішення про допущення та/або не допущення кандидатів до участі у конкурсі.

4) Оприлюднення на офіційному вебсайті Новобілоуської сільської ради переліку осіб допущених до участі у конкурсному відборі.

5) Організація та забезпечення ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу не пізніше п’яти робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

6) Організація конкурсного відбору:

 • перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України "Про освіту", Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (письмове тестування);
 • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
 • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

7) Визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті Новобілоуської сільської ради протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору.

8) Призначення переможця конкурсу на посаду та укладання з ним строкового трудового договору.

 

 1. Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.

Карцева Олена Олександрівна, діловод відділу освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Телефон: 0938067518.

Електронна адреса: [email protected]


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора