Візитівка й гордість громади!

Дата: 01.07.2021 10:19

27 червня 2021 року на Малій міській сцені в Чернігові відбувся концерт дитячих духових оркестрів під назвою «Музичний променад», у якому взяли участь представники Новобілоуської об’єднаної територіальної громади та Чернігівської музичної школи № 1 імені Стефана Вільконського. Концерт пройшов на високому виконавському рівні, глядачі були в захваті!
        Начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук у своїх листах до голови Новобілоуської сільської ради Дмитра Федорова та начальника відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Олександра Чауса висловив щиру подяку за те, що в громаді приділяється належна увага розвитку дітей у музичному мистецтві. Зокрема повідомив про подальшу співпрацю з дитячим духовим оркестром під керівництвом Сергія Красковського у заходах, присвячених 30-річчю незалежності України та Дня міста.

За інформацією

відділу  культури,сім’ї,