ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 07.06.2021 12:35

ОГОЛОШЕННЯ

3 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

До конкурсної комісії надійшло:

• 2 заяви про участь у конкурсі на посаду директора Редьківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області;
  • 1 заява про участь у конкурсі на посаду директора Халявинського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області;
  • 1 заява про участь у конкурсі на посаду директора Хмільницького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Перевіривши подані документи щодо відповідності установленим вимогам, конкурсна комісія прийняла рішення допустити кандидатів:

• Кобзаря Анатолія Васильовича до участі у конкурсі на посаду директора Халявинського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області;
  • Заворотну Ганну Миколаївнудо участі у конкурсі на посаду директора Хмільницького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.