Конкурс на заміщення вакантних посад Комунальна установа “Новобілоуський ІРЦ”

Дата: 03.06.2021 16:40

Найменування та місцезнаходження

Комунальна установа “Новобілоуський ІРЦ”

14035, м. Чернігів, вул, Шевченка 162

Найменування посади та умови праці

Практичний психолог – посадовий оклад 7101,00 грн.

Вчитель-логопед – посадовий оклад 7101,00грн.

Вчитель-дефектолог – посадовий оклад 7101,00 грн.

Вчитель-реабілітолог - посадовий оклад 7101,00 грн.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств»; наказу МОН від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду

Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізична культура», «Фізична реабілітація»

стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи::

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних (додаток 1).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи подаються до 02.08.2018 року з пн.-пт. З 9.00 до 17.00 до КУ “ІРЦ” за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 162.

Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна дізнатися за тел.0677951374

Марина Ігорівна

або надіслати запитання на електронну пошту

irccn@ukr.net

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний відбір проводить поетапно:

-проведення іспиту та визначення його результатів;

-проведення співбесіди та визначення її результатів;

-визначення результатів конкурсного відбору;

-оприлюднення результатів конкурсу.