До відома військових пенсіонерів та членів їх сімей

Дата: 03.06.2021 15:29

а

Відповідно ст.12, ст.13, ст.14, ст.15, ст.16 Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, та особи, на яких поширюється чинність цього Закону мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням у санаторно - курортних закладах Міністерства Оборони України.

Перелік та кількість безоплатних санаторно – курортних путівок отриманих Чернігівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки на 2 квартал 2021 року:

Назва санаторію

квітень

травень

червень

ЦМР та СЛ «Пуща Водиця»

1

ЦМР та СЛ «Трускавецький»

3

ЦМР та СЛ «Хмільник»

ЦМР та СЛ «Вінницький»

ЦМР та СЛ «Одеський»

ВСЬОГО:

5

6

Відповідно ст.6 п.5 Закону України « Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» ветерани військової служби та члени їх сімей мають право на санаторно - курортну путівку з оплатою 25 відсотків та відповідно 50 відсотків вартості

Перелік та кількість пільгових санаторно – курортних путівок отриманих Чернігівським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки на 2 квартал 2021 року:

Назва санаторію

квітень

травень

червень

ЦМР та СЛ «Пуща Водиця»

5

2

ЦМР та СЛ «Трускавецький»

12

10

ЦМР та СЛ «Хмільник»

14

ЦМР та СЛ «Вінницький»

3

ЦМР та СЛ «Одеський»

4

10

ЦВС «Приморський»

ВСЬОГО:

26

44

З питань термінів лікування та наявності путівок звертатись до Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, кімн. 16.

ДО ВІДОМА ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЮ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ, ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ ОСІБ»