Хто ти, майбутній олімпієць?

Дата: 27.05.2021 13:55

Хто ти, майбутній олімпієць?

25 травня на базі Халявинського закладу загальної середньої освіти за підтримки обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено фізкультурно-оздоровчий захід серед дітей шкільного віку «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Учасників змагань, команди Халявинського, Хмільницького та Роїщенського закладів загальної середньої освіти, привітали начальник відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради Олександр Чаус та директор ОЦФЗН «Спорт для всіх» Ігор Ліфар.

Програма змагань включала різноманітні комбіновані естафети.

Переможцем заходу стали спортсмени Халявинського ЗЗСО, друге місце посіла команда Хмільницького НВК, третє – команда Роїщенського ЗЗСО.

Учасникам змагань за сприяння ОЦФЗН «Спорт для всіх» вручені кубки, медалі та грамоти.

За інформацією відділу культури,
                                                                                                                                     сім’ї, молоді, спорту та туризму
                                                                                                                                         Новобілоуської сільської ради