Новобілоуська громада
Чернігівська область, Чернігівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проєкту рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Новобілоуської сільської ради на 2022 рік»

Дата: 28.04.2021 10:02
Кількість переглядів: 492

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проєкту рішення Новобілоуської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів

на території населених пунктів Новобілоуської сільської ради на 2022 рік»

 

               Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Новобілоуська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території населених пунктів Новобілоуської  територіальної громади на 2022 рік».

          Даний проєкт рішення розроблено Новобілоуською сільською радою з  метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Новобілоуської територіальної громади відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

                  В проєкті рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Новобілоуської сільської ради  на 2022 рік» визначено ставки земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та механізм справляння місцевих податків та зборів на території Новобілоуської сільської ради.

Проєкт рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Новобілоуської сільської ради на 2022 рік» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Новобілоуської  сільської ради (https://novobilouska-gromada.gov.ua).

         Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Новобілоуської сільської ради на 2022 рік» приймаються виконавчим комітетом Новобілоуської сільської ради в письмовій формі протягом 30 днів з дня його оприлюднення   за   поштовою   адресою:   Новобілоуської   сільська   рада,    вул. Свиридовського 54, с. Новий Білоус, Чернігівського району, Чернігівської області, 15501, або електронною адресою: novobilouska_sr@ukr.net.

             Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, адреси  та номера контактного телефону особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

 

Телефон для довідок: (0462) 68-86-42.

 

28 квітня 2021 року

 

Секретар сільської ради                                                              С.П. Стопичева


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано