Тарас Шевченко у житті, у творчості, у спогадах

Дата: 12.03.2021 14:01

Тарас Шевченко у житті, у творчості, у спогадах

У кожного народу є талановиті митці слова – поети, прозаїки, драматурги. Саме вони прославляють свою країну, звеличують її серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко – великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний внесок у духовну скарбницю людства. І кожного року в березні ми вшановуємо пам'ять видатного Кобзаря – патріота України, великого її сина.

Долучилися до святкування 207-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка і працівники закладів культури с. Хмільниця. Для кожного українця поет значить так багато, що складається враження, ніби про нього вже все відомо. Та це лише враження: спадщина митця невичерпна і нескінченна. Переконалися в цьому й прихильники його творчості, які брали участь у заходах, присвячених Великому Кобзарю. Вони знову поринули в безмежний світ Тарасового слова, доторкнулися до образотворчого мистецтва майстра та пригадали його тернистий життєвий шлях, декламували вірші, слухали пісні на слова поета.

Ушановуючи пам'ять Великого Кобзаря, працівники сільської та шкільної бібліотек створили книжково-ілюстраційну виставку «Тарас Шевченко у житті, у творчості, у спогадах».

За інформацією

відділу культури, сім’ї,