18 серпня 2020 року відбулась 43 сесія 7 скликання Новобілоуської сільської ради.

Дата: 18.08.2020 18:55

18 серпня поточного року року відбулась сорок третя  сесія Новобілоуської сільської ради сьомого скликання. На розгляд  сесії було винесено  ряд важливих питань (133 питання) серед яких, зокрема, земельні, фінансові, питання щодо перспетиви ремонту доріг, будівель та вуличного освітлення  об'єдананої територіальної громади тощо.

Після детального обговорення питань  депутатами було прийняті відповідні рішення шляхом поіменного голосування.

Також, на сесії були присутні поважні гості, а саме: Голова Чернігівської районної ради - Ларченко Олександр Миколайович та Генеральний директор комунального некомерційного підприемства "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області - Куниця Віктор Михайлович.