Спільне засідання постійних комісій сільської ради!

Дата: 14.08.2020 09:19

13 серпня поточного року року відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань земельних відносин,  архітектури, будiвництва, комунальної власностi, житлово-комунального господарства, благоустрою, екологiї, транспорту, зв'язку та сфери послуг та з питань прав людини, законностi, запобiгання корупцiї, регламенту, депутатської дiяльностi та етики.

На порядок денний було внесено 117 питань, що вносяться на розгляд пленарного засідання сорок третьої сесії сільської ради.

Після детального обговорення депутатами одноголосно підтримані всі розглянуті 117 питань та прийняті рішення - рекомендувати сільській раді на черговій сесії затвердити запропоновані проекти,  як рішення ради.

У роботі комісії брали участь голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, доповідачі по питанням порядку денного та працівники виконавчого апарату сільської ради.

За інформацією Новобілоуської сільської ради

Чернігівського району Чернігівської області