Спільне засідання постійних комісій сільської ради!

Дата: 13.08.2020 09:59

12 серпня 2020 року відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань планування, фiнансiв, бюджету, соцiально-економiчного розвитку, пiдприємництва, iнвестицiйної дiяльностi та регуляторної полiтики та з питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров'я, працi та соцiальної полiтики.

У роботі комісії брали участь голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, доповідачі по питанням порядку денного та працівники виконавчого апарату сільської ради.

На порядок денний було внесено 117 питань, що вносяться на розгляд пленарного засідання сорок третьої сесії сільської ради.

Після детального обговорення депутатами одноголосно підтримані всі розглянуті 117 питань та прийняті рішення - рекомендувати сільській раді на черговій сесії затвердити запропоновані проекти,  як рішення ради.

За інформацією

Новобілоуської об’єднаної територіальної громади

Чернігівського району Чернігівської областіФото без описуФото без опису