Відбулись урочистості в Новобілоуському ЗЗСО I-III ступенів!

Дата: 31.07.2020 16:53

Відбулись урочистості в Новобілоуському ЗЗСО I-III ступенів!

31 липня поточного року голова Новобілоуської об’єднаної територіальної громади Дмитро Федоров взяв участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам Новобілоуського ЗЗСО I-III ступенів. В своєму виступі Дмитро Федоров привітав випускників, батьків та колектив навчального закладу із знаковою та хвилюючою подією в житті, побажав кожному знайти себе, досягнути всіх цілей та втілити  всі мрії, виховувати в собі рішучість, цілеспрямованість, впевненість, а головне – завжди залишатися людиною!

Крім того, голова громади вручив цінні подарунки кожному випускнику навчально-виховного комплексу, а саме power bank з символічним написом «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…».

В святкуванні також взяли участь директор Новобілоуського ЗЗСО I-III ступенів Вікторія Рапута, педагогічний колектив, батьки та родичі випускників.

За інформацією

Новобілоуської об’єднаної територіальної громади