Відбулись урочистості у Редьківському навчально-виховному комплексі

Дата: 31.07.2020 12:05

Відбулись урочистості в Редьківському навчально-виховного комплексі!

31 липня 2020 року голова Новобілоуської об’єднаної територіальної громади Дмитро Федоров взяв участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам Редьківського навчально-виховного комплексу. В своєму виступі Дмитро Федоров привітав випускників, батьків та колектив навчального закладу із знаковою та хвилюючою подією в житті. Голова громади наголосив на перспективах розвитку та важливості професій випускників, побажав майбутнім спеціалістам здійснення їх мрій та задумів.

Крім того, голова громади вручив цінні подарунки кожному випускнику навчально-виховного комплексу, а саме power bank з символічним написом «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…».

В святкуванні також взяли участь в.о. старости Редьківського старостинського округу Олег Романов, директор Редьківського навально – виховного комплексу Володимир Бабинець, педагогічний колектив, батьки та родичі випускників.

За інформацією

Новобілоуської об’єднаної територіальної громади