Дата: 12.05.2020 10:12

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проєкту рішення Новобілоуської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків та зборів

на території населених пунктів Новобілоуської сільської ради на 2021 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Новобілоуська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території населених пунктів Новобілоуської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Даний проєкт рішення розроблено Новобілоуською сільською радою з  метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Новобілоуської об’єднаної територіальної громади відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В проєкті рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території населених пунктів Новобілоуської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» визначено ставки земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та механізм справляння місцевих податків та зборів на території Новобілоуської сільської ради.

Проєкт рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території населених пунктів Новобілоуської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Новобілоуської  сільської ради (https://novobilouska-gromada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території населених пунктів Новобілоуської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» приймаються виконавчим комітетом Новобілоуської сільської ради в письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення   за   поштовою   адресою:   Новобілоуської   сільська   рада,    вул. Свиридовського 54, с. Новий Білоус, Чернігівського району, Чернігівської області, 15501, та електронною

адресою: novobilouska_sr @ukr.net.

Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

Телефон для довідок: (0462) 68-86-42.

13 травня 2020 року

Секретар сільської ради                                                              С.П. Стопичева