Новобілоуська громада попрощалася зі своїм Героєм — Томилком Євгенієм Володимировичем
Сьогодні, 22 липня, Новобілоуська сільська територіальна громада попрощалася ще з одним своїм захисником, мешканцем села Старий Білоус — Томилком Євгенієм Володимировичем.
Він став ще одним янголом, який триматиме небо над Україною.
Євгеній загинув 2 вересня 2024 року, захищаючи Україну, її незалежність, суверенітет, територіальну цілісність та життя кожного з нас. І сьогодні наш Герой востаннє повертався додому рідними йому стежинами, востаннє повернувся на щиті до свого рідного дому.
Не стримуючи сліз, рідне село гідно зустріло свого Героя. Воїна, який для всіх нас був, є і залишатиметься прикладом мужності, відваги та безмежної любові до Батьківщини.
Добрий, чуйний, світлий, небайдужий до людей, вірний присязі та рідній землі, щирий борець за правду і свободу українського народу. Саме таким він назавжди залишиться у наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському Герою!
Низький земний уклін вірному сину України!
Співчуття рідним та близьким загиблого воїна!










